Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Yenice Meslek Yüksekokulu

YENİCE MYO YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI...

YENİCE MYO YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI...

YENİCE MYO YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 

 

 

Sürdürülebilir kaliteli eğitim öğretim çalışmaları anlayışı içinde 2015 yılında başlayan ve halen devam eden fiziki ortam iyileştirmeleri kapsamında, A Blok binası erkek ve bayan tuvaletlerinde, engelli tuvaletleri de dahil olmak üzere tüm kullanım alanları ve atık su tesisatı yenilenmiştir. Daha modern kullanım alanları sağlamak adına asma tavan, sensörlü aydınlatmalar, hilton lavabolar kullanılmıştır. Aynı zamanda B Blok binasının yağmur olukları ve çatısının bakım-onarım ve iyileştirme çalışmaları da tamamlanmıştır.   

 

Böylelikle öğrenciler, personel ve ziyaretçiler, için kullanım kolaylığı sağlayan, daha modern, hijyenik ve kullanılan malzemelerdeki kalite ve görsel uyum ile daha ferah ve estetik ortamlar oluşturulmaya çalışılmıştır.

 

Estetik görünümü, ferah ortamı ve tüm ihtiyaçların karşılandığı marka olarak YENİCE MYO yoluna devam etmektedir. Bu amaçla Yüksekokulumuzun görsel güzelliğinin, fiziki imkânlarının ve konforunun artırılması adına ihtiyaç duyulan alanlarda iyileştirme çalışmalarına devam edilecektir.

 

Daha önce gerçekleştirilen, “A ve B Blok binalarının dış cephe kaplaması, bina iç ve dış cephe boya ve tadilat işlerinin yapılmasında olduğu gibi”, göstermiş olduğu hassasiyet ve desteklerinden dolayı başta Rektörümüz Prof. Dr. Yücel ACER'e ve çalışmalar kapsamında katkısı olan üniversitemiz akademik ve idari personeline teşekkür ederim.

 

                                                                                  

 

                                     Öğr. Gör. Coşkun YANAR

                                                                                                                                               Müdür